E-Ticaret Siteleri Dekupe İşlemleri.Ürünlerinizin Tüm Detaylarını Ortaya Çıkartın.

E-Ticaret Dekupe

Ticaretin her alanında görsellik her zaman çok önemli bir etken olmuştur. Müşteri davranışlarını etkileyen en önemli etkenlerden biri olan görseller e-ticaret de en az diğer ticaret türlerinde olduğu kadar önemlidir. Bu sebeple ürünler görselleri olacak fotoğraflar seçilirken ya da hazırlanırken çok dikkatli olunmalı ve bir takım teknikler kullanılmalıdır. E-ticaret yapan büyük firmaların en çok kullandığı yöntem olan bu yöntem fotoğraflara dekupe işlemi yapmaktır. Bu sayede ürünü net bir şekilde gören müşteriler ürünü almak için teşvik edilmiş olacaktır.

Günümüzde eticaret sitelerinin en çok ihtiyaç duyduğu çekimlerin başında dekupe ürün çekimleri yer almaktadır. Dekupe ürün çekimleri sayesinde ürünlerinizi ister beyaz zemin üzerinde ister farklı bir arka plan rengi üzerinde kolaylıkla sergileyebilirsiniz. Ürün çekimleri de arka fon üründen dekupe edilerek ayrıldığı için sadece ürünün ön plana çıkması hedeflenir. Dekupe ürün çekimlerinde  ayakkabıdan çantaya, iç giyimden her türlü aksesuara kadar bir çok farklı ürünün dekupe görseli doğru ışık koşullarında çekilmesi dekupe ürün çekimlerinde en önemli faktördür. Bir çok marka için bugüne kadar binlerce dekupe ürün çekmiş olan fotoğraf ekibimize ürünlerinizi ürünlerinizi doğru ışık koşullarında ve açılarda çekmesi için kolaylıkla emanet edebilirsiniz.

Ürünlerin çekilmesinin ardından gerekli düzenleme, temizlik ve boyutlandırma işlemleri için grafik ekibimiz hiç bir ayrıntıyı gözden kaçırmadan eticaret sitenize uygun ölçülerde fotoğrafları en hızlı şekilde hazırlar. Böylece ürünlerinizi istediğiniz arka fon renginde, boyutlandırılmış ve eticaret sitenize yüklemeye hazır şekilde teslim alabilirsiniz.

BENZER NELER YAPARIZ